+370 650 74140
  info@abcl.lt

Naujienos

Kvietimas į meno psichologijos dialogų apskritą stalą

 2016 rugsėjo 14 dieną, 16 val. LVKA, PVPA, HAI ir ISM inovacijų bazė kviečia į meno psihologijos dialogų apskritą stalą "Kūrybinio proto krizė - šiuolaikinio meno krizė. Daugiau skaitykite čia: www.abcl.lt/files/Kvietimas.jpg

 

 

Registruotis galima čia >>>>>>>>>

 

 

alt

 

Susitikimas su M.Hohnen

2016 m. balandžio 26 d. LVKA pakvietė savo narius ir kitų organizacijų žmones į susitikimą su Lietuvoje viešinčiu vadybos ekspertu, knygos „BEST! NO NEED TO BE CHEAP IF YOU ARE ...“ autoriumi MIKE HOHNEN (Danija, Prancūzija). Svečias pasidalino savo įžvalgomis ir praktine patirtimi apie paslaugų verslo valdymą.

Džiaugiamės turiningu susitikimu ir puikia atmosfera. Ačiū mus priėmusiems ISM Innovacijų bazės šeimininkams, o taip pat – visiems sudalyvavusiems (sulaukėme virš 40 dalyvių! ).

Dalyviai apie renginį: Lietuvos vadybos konsultantų asociacijos iniciatyva vakar dalyvavome susitikime su Mike Hohnen. Paslaugų, o ypač "hospitality" ekspertas! Tikras profesionalas! Tai buvo vienos iš geresnių pastarųjų metų valandos praleistos paskaitoje ir diskusijoje apie paslaugų verslą ir jo pelningumą. Susitikimo metu gavome akivaizdžius įrodymus, kad net ir tradicinės gamybos suvokimas linksta link paslaugų verslo. Pavyzdžiui, visiems žinomas Rolls Royce (gaminantis ne tik automobilius, bet svarbiausia - lėktuvų variklius) neparduoda savo gaminamos produkcijos, o ją nuomoja su šūkiu "Power by the hour". O tai reiškia, kad klasikinė gamyba + pardavimai turi mažesnį potencialą nei gamyba + paslaugos. Viso to pasekmė tradiciniams paslaugų sektoriaus atstovams bus auganti konkurencija ne tik tarp esamų dalyvių, bet ir naujų "išsišokėlių"... Ar esate pasiruošę iš esmės keisti verslo modelį? Ar būsite tam pajėgūs?

Justas Gavėnas („Talentų namai“) 

 

Kviečiame kolegas konsultantus į atvejų aptarimo grupę

Gegužės 3 dieną kviečiame į intervizijos (kolegiško mokymosi) susitikimą.

 

Kas tai? Tai sudėtingų darbo atvejų aptarimas profesionalų grupėje, išlaikant konfidencialumo ir profesinės etikos principus bei naudojant struktūruotus diskusijos metodus.

Kodėl naudinga?

Pirmiausia - tai labai praktiškas būdas mokytis. Kolegos dalinasi patirtimi, atkreipia dėmesį į dalykus, į kuriuos pats neatkreipi dėmesio, užduoda naudingus klausimus. Tokiu būdu atsiranda alternatyvios idėjos ir asmeninės įžvalgos apie galimus sprendimus.

Be to, intervizijos (kaip ir kitos profesinio mokymosi formos) yra profesinio standarto dalis ir būtina sąlyga daugumoje profesinio sertifikavimo programų.

 

Gegužės 3 d. susitikimas vyks PRIMUM ESSE patalpose. Pradžia – 17.30, trukmė 1,5 val.

Adresas: Juozapavičiaus 6/2 D korpusas.

Kontaktas pasiteiravimui ir registracijai: kotryna@primumesse.lt, tel. 8 686 23040

Registracija būtina, nes grupės dydis – iki 7 dalyvių.

LVKA nariams dalyvavimas nemokamas. Ne nariams – kaina 10 eur.

 

Kiti artimiausi susitikimai – birželio 7 d. ir liepos 5 d. (pirmas kiekvieno mėnesio antradienis).

 

   

IŠRINKTA NAUJA LIETUVOS VADYBOS KONSULTANTŲ ASOCIACIJOS VALDYBA

Visuotiniame Lietuvos vadybos konsultantų asociacijos (LVKA) narių susirinkime išrinkta nauja valdyba ir prezidentas. Valdybą sudaro 5 savanoriškais pagrindais dirbsiantys organizacijos nariai.

Naują Lietuvos vadybos konsultantų asociacijos valdybą sudaro 5 nariai - Diana Palivonienė (OVC Consulting), Kotryna Gotberg (Primum Esse), Darius Dulskis (Ekonominės Konsultacijos ir Tyrimai), Jonas Stravinskas (Jostra) ir Ilja Malkin (Advanced Advice). Asociacijos veikloje jau virš 10 metų aktyviai dalyvaujantis, sertifikuotas vadybos konsultantas Darius Dulskis perėmė kadenciją baigusio LVKA prezidento Aleksandro Abišalos įgaliojimus.

Kalbėdamas apie naujai valdybai keliamas užduotis Darius Dulskis sakė: „Šios kadencijos prioritetu laikome Asociacijos stiprinimą ir dar didesnės pridėtinės vertės kūrimą tiek nariams, tiek kitiems vadybos konsultantams ir jais tapti norintiems asmenims. Sieksime padidinti asociacijos narių skaičių, kryptingai ugdysime vadybos konsultantų kompetencijas, rūpinsimės mūsų atstovaujamo sektoriaus skaidrumu ir skatinsime jo žaidėjus laikytis aukščiausių šios profesijos atstovams keliamų etikos reikalavimų“.

 

 

CMC sertifikatų įteikimas

 2016 m. sausio 28 d. įteikti CMC sertifikatai dvidešimčiai vadybos konsultantų.

 

Šiai dienai Lietuvos sertifikuotų vadybos konsultantų sąrašą galima rasti čia >>

   

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sekantis > Pabaiga >>