+370 650 74140
  info@abcl.lt

Knygos pristatymas

There are no translations available.


alt

Kviečiame jus į knygos “Dėmesio grupė! Praktiniai darbo su grupe būdai ir technikos” pristatymą ir diskusiją, kuri vyks lapkričio 17d. 16 val. LVKA patalpose, Jakšto g. 7, III a. Vilnius. (Registracija el.paštu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it iki š.m. lapkričio 14 dienos).

 

Knygą pristatys ir diskusiją moderuos knygos idėjos autorius, koučingo specialistas, konsultantas ir lektorius Tomas Misukonis. Jis specializuojasi ugdomojo vadovavimo bei pardavimų valdymo srityse. Tomas taip pat yra knygų „Asmeninio ugdymo praktika“ ir „Koučingo technikos“ autorius.

 

Ši knyga – tai praktiškų ir veiksmingų darbo su grupe technikų bei metodų rinkinys. Knyga skiriama visiems konsultantams, lektoriams, vadovams ar kitiems specialistams, kurie veda įvairius užsiėmimus ir siekia juos padaryti įdomius, įtraukiančius ir naudingus. Knyga nėra akademinė – jos autoriai dalijasi savo patirtimi ir pateikia praktikoje išbandytus bei veiksmingus darbo su grupe būdus. Čia skaitytojas ras ne tik įvairių užduočių ir pratimų, tačiau ir konkrečių patarimų ir technikų, kaip ugdyti komandas, padėti joms kurti idėjas, kelti veiklos tikslus, vesti susirinkimus ar valdyti sudėtingas situacijas, kurios kyla darbo su grupe metu.